Zpřístupňování vibrace bezpodmínečné lásky

Je to energie z boha (zdroje) proudící na naši planetu. Přístupná je komukoliv, kdo se na ni dokáže naladit a otevřít se její hojnosti. Dobrá je pro ty z vás, kteří chtějí zažívat bezpodmínečnou lásku všude uvnitř sebe, v každé části svého já a v každé buňce. Tuto bezpodmínečnou lásku potom rozšiřovat ze sebe sama do svého okolí a tím měnit svět okolo. Je to nejvyšší energetický princip, nejvyšší vibrace, na které fungují všechny zákonitosti vesmíru. Nic víc, než bezpodmínečná láska není.

V čem vám tato energie pomůže a pro koho je vhodná:

 • Pomocí této energie se lépe naladíte na svoji srdeční čakru, budete pociťovat lásku a štěstí, radost a lehkost života.
 • Naučíte se léčit sama sebe popřípadě druhé lidi, rostliny či zvířata.
 • Pomocí této energie můžete očišťovat a harmonizovat prostor, ve kterém se pohybujete.
 • Pomůže vám rozšiřovat intuici a léčit kolektivní vědomí.
 • Uvádí tělo do energetické rovnováhy mužské a ženské energie (Jin, jang).
 • Otevře vám možnost energetické práce na dálku, nebo v bezpodmínečné přítomnosti.
 • Zlepší se vám vztahy s lidmi
 • V partnerském životě budete pociťovat větší harmonii a lásku, duševní souznění
 • Zlepší se vám vztah k sobě, budete si více věřit, více se milovat a dopřávat si věci, které vám dělají radost a které milujete

Jak tato energie vzniká:

Tato energie je kombinací dvou různých typů energií. První energie je z matky Gaii, což je velice příjemná zemitá energie přímo z centra naši matičky země. Pečující, starostlivá, ochraňující a láskyplná. Druhá energie je energie otcovská, což je energie z vesmíru, z boha (ze zdroje). Je to energie podporující, ochraňující, pomáhající a milující.

Tyto dvě energie se ve vašem těle smísí. Energie z matky Gaii (ženská energie) do vás proudí vaši základní čakrou a putuje až do srdeční čakry. Energie z vesmíru (mužská energie) do vás proudí vaši korunní čakrou a putuje také do srdeční čakry, kde se tyto dvě energie smísí a vytvoří obrovskou energii lásky a odevzdání. Tím, že se smísí, dojde k vytvoření jedné z nejsilnější a nejvyrovnanější energie na této planetě. Tou energií je vibrace bezpodmínečné lásky.

Tato vibrace potom vytváří váš aurický systém, obaluje a chrání vás před vnějšími vlivy. Plynule se rozlije do vašeho těla, do vašich rukou, dlaní a nohou. Zasáhne všechny orgány a čakry, které harmonizuje. Probouzí ve vás léčitelské a magické schopnosti, jejichž součástí je intuice potřebná ke správným vhledům. Může se také stát, že se otevřete možnosti channelování s vyššími bytostmi.

Jak se tyto energie rozlijí do vašeho těla, dochází k jejich výměně. Ta co přišla z vrchu, z vesmíru putuje do matky Gaii a ta co přišla zdola, z matky Gaii putuje zpět do vesmíru. Tam se tyto energie vymění a jdou zpět do vašeho těla. Tímto způsobem se neustále vašim tělem přenáší kompletní vibrace nahoru a dolů. Stáváte se celistvým a spojeným se vším. Žijete v jednotě a harmonii. Cítíte se více v seřazení se svým vyšším já. Tím, že do vás proudí obě energie (mužské a ženské), které se spojí, využíváte doslova jejich potenciál bezpodmínečné lásky k vašemu duchovnímu růstu.

Jelikož je to nejsilnější energie na této planetě a v celém vesmíru, nelze ji člověku zpřístupnit najednou. Lidé na její plnou vibraci nejsou připraveni a pokud by byli, splynuly by rovnou se zdrojem J. Z toho důvodu je pro většinu lidí zablokovaná. Nedokáží se na ni naladit a u většiny se může stát, že ani nechtějí.

Tato energie se samovolně zpřístupňuje těm lidem, kteří jsou na ni připravení. Ve vašem těle proudí neustále, ale v tak malém množství, že si ji nemůžete všimnout. Pokud je člověk připraven a ví, jak se na ni naladit, otevře se její hojnosti, nastávají v životě člověka velké změny.

Do vašeho těla proudí tato energie přes čakry, kterým se také říká "ventily". Je to čakra základní a korunní. Pokud nejsou tyto čakry v harmonii, nemůže do vás proudit potřebné množství energie k vytvoření bezpodmínečné lásky.

Co můžete udělat proto, aby jste si vibraci bezpodmínečné lásky zpřístupnili?

 • Nejprve je důležité mít všechny čakry v harmonii - tím, že pracujete na svých čakrách, vnímáte je a rozumíte jim, se stává váš život celistvějším a klidnějším.

Víte, jak se přenáší energetická nevyrovnanost z čaker do vašeho života a tím pádem máte nad sebou nadhled. Také víte, na jaké čakře je potřeba pracovat, aby se energie bezpodmínečné lásky zpřístupnila.

 • Pracovat na sobě - pracovat sám na sobě znamená nebát se svého já. Přijímat jak pozitivní, tak negativní aspekty sebe sama. Někteří z nás se negativních aspektů sebe bojí a snaží se je potlačit s tím, že budou šťastnější. Opak je pravdou. Potlačování některých částí svého já, vede k problémům v životě, které se nám zpět odráží a zrcadlí. Dokud tyto problémy nevyřešíme, nezmizí.
 • Myšlenka, přání - skutečné přání toho, rozšířit v sobě vibraci bezpodmínečné lásky. V tomto případě je důležité přiznat si všechny motivy, které nás popohání tuto vibraci bezpodmínečné lásky chtít. Skryté motivy jsou často ty, kvůli kterým se nedaří naladit a vibraci zpřístupnit.

Základem je být k sobě upřímný. Můžete si položit pár otázek: Proč to chci? Co od toho očekávám? V čem doufám, že mi to pomůže? Co doufám, že díky tomu zmizí?

Pokud zjistíte, že jsou vaše motivy čisté, už vám nic nebrání k tomu, se na tuto vibraci naladit. Pokud zjistíte, že motivy čisté nejsou, je potřeba se vrátit k bodu: Pracovat sám na sobě.

Jak vám pomůžu zpřístupnit vibraci bezpodmínečné lásky?

 • Udělám diagnostiku čaker a následné harmonizace
 • Naučím vás, jak s čakrami pracovat a sami si je harmonizovat
 • V poradenských hodinách budeme řešit problémy, které vás trápí
 • Udělám s vámi terapii zpřístupnění vibrace bezpodmínečné lásky

Co obnáší terapie zpřístupnění bezpodmínečné lásky?

 • Očistím vaši auru
 • Harmonizuji vám základní a korunní čakru, což jsou "ventily" pro vibraci bezpodmínečné lásky
 • Přes korunní čakru se naladím na vaši energii (kundalini), která proudí vašim tělem a vytáhnu ji nahoru do korunní čakry a ven, tato energie projede všemi blokádami, které v těle jsou a na chvíli je zmírní, díky tomu bude moci proudit větší množství vibrace bezpodmínečné lásky do vašeho těla
 • Přes základní a korunní čakru pustím do vašeho těla větší množství energie bezpodmínečné lásky až do srdeční čakry, kde se spojí. Ze srdíčka ji odešlu do vašeho aurického systému a následně zpět do čaker.
 • V aurickém systému tuto energii rozprostřu všude kolem vás
 • Rituál - společně provedeme rituál, jehož součástí bude vyslání přání a myšlenky pro zpřístupnění většího množství bezpodmínečné lásky
 • Závěrečná společná meditace kdy se naladím na vaše vyšší já a společně doputujeme do akašické kroniky. Zde otevřeme vaši knihu života, zpřístupníme symboly poznání a vědění pro vás nachystané, které se usadí do vašeho aurického systému a otevřou vám tak cestu nového poznání.
 • Řeknu vám, jak doma meditovat, aby jste si sami tuto vibraci mohly zpřístupňovat

Zasvěcování do vibrace bezpodmínečné lásky je potřeba opakovat tak dlouho, dokud nebudete pocitově uspokojeni s dostatkem bezpodmínečné lásky v sobě. Díky tomu, že se tato energie do těla postupně zpřístupňuje a nelze ji pustit najednou, na každém zasvěcení se otevřete této energii více a více. Z toho důvodu lze provádět opakovaně.

Nikdy nelze předem říct, kolik si dovolíte do těla této energie pustit. Vše se odvíjí na vašem současném životním rozpoložení. V podstatě platí zásada, čím více jste šťastnější a spokojenější, tím více do svého života pustíte vibraci bezpodmínečné lásky.

Jak často mohu podstupovat terapii zpřístupnění bezpodmínečné lásky?

 • Doporučuji maximálně 1x za měsíc

Mohu podstoupit pouze terapii zpřístupnění vibrace bezpodmínečné lásky, aniž bych docházel na čakry a poradenství?

 • ANO, můžete využít pouze terapii zpřístupnění vibrace bezpodmínečné lásky, protože v této terapii je vše potřebné k tomu, aby proběhla úspěšně.
 • Nikdy vám nemohu prodat něco, co už je zdarma na této planetě. Zdarma dostupné pro všechny lidi, zvířata a rostliny. Co vám však mohu dát je učení. Mohu vás naučit, jak si tuto energii znovu sami zpřístupnit. Terapie vám pomůže se otevřít a opětovně se na tuto vibraci naladit a nechat ji proudit do svého těla bez strachu a obav. Znovu naleznete směr, který bude mířit k jednomu krásnému dni, kdy řeknete, že už jste se znovu naučili sami do svého života pustit vibraci bezpodmínečné lásky J.

Délka terapie: 60 - 80 minut