Výklad karet: minulost, budoucnost, přítomnost, minulé životy, rozbor osobnosti

Je to jedna z nejstarších metod zjišťování budoucnosti a toho co nás čeká. Už naši předkové věděli, že karty jsou napojeny na velice silnou energii, které dokáže předpovědět to, co se stane. Ne nadarmo měl každý král na dvoře svoji vědmu, která mu předpovídala budoucnost nejen z karet. Dříve se karty používaly převážně pro tyto účely, dnes se dají využít i jinak.

Karty nám pomáhají, radí nám a učí nás a to všechno do té doby, dokud jejich sílu zvládáme. Jak si je jednou zamilujeme, touha jimi proniknout hlouběji je velmi výrazná. Každého osloví jiné karty, s jinou tématikou, proto výběr vhodných karet pro každého člověka je velice důležitý a neměl by být podceňován. Já používám karty Lenormand, Tarot snů, Orákulum vizí, Andělské karty.

S darem vykládat karty se narodí každý z nás. Každý je po narození obdařen intuicí, která je k tomuto umění potřebná. Díky ní dochází k vhledům, naladění se na jejich sílu a schopnosti karty přečíst. Bohužel ne každému z nás tato schopnost přetrvá do dospělosti. Je to dáno výchovou a kulturou ve které žijeme. Některým se později tato schopnost znovu probudí, jiným zůstává po celou dobu, někdo ji neobjeví po celý zbytek života. Jedno je však jasné, pokud tuto schopnost znovu spustíte, změní se vaše životy napořád.

Nejznámější psycholog, který používal karty jako terapeutickou pomůcku byl Carl Gustav Jung. "Intuice je funkce, kterou vidíte za rohy, což ve skutečnosti nemůžete udělat, ale ona to udělá za vás a vy jí důvěřujete"

- Carl Gustav Jung-    


Co se z karet můžete dozvědět a pro koho je výklad vhodný

 • Vaši budoucnost a to co vás čeká - tento typ výkladu vám ukáže, jak se něco vyvine, jaký bude vývoj dané situace
  - Vhodné pro ty z vás, kteří chtějí řešit vztahy, práci, školu, peníze, stěhování, nalezení nového partnera...
 • Vaši minulost, proč se stalo, právě to, co se stalo - tento typ výkladu vám odhalí problematiku minulosti, kde se stala chyba, proč to člověk musel zažit a co mu to mělo přinést
  - tento typ výkladu je vhodný pro ty, kteří se nemohou smířit s rozchodem, rozvodem, opuštěním. Pořád přemýšlí nad minulostí, proč se jim to stalo, kde udělali chybu a jak z toho ven.
 • Vaši přítomnost, tento typ výkladu vám udělá nadhled nad současnou situací a umožní vám od problému poodstoupit a podívat se na něj z jiného úhlu pohledu
  - Vhodný pro ty z vás, kteří se například v něčem rozhodují a neví co udělat, nebo pro ty, kteří chtějí vědět, jak na tom jsou, například v práci, vztahu, kamarádství, rodinné vztahy a vazby
 • Vaše minulé životy a váš úkol v tomto životě, tento typ výkladu vám pomůže odhalit jací jste byli v minulém životě a co se máte naučit v životě stávajícím, jaký je váš úkol
  - Vhodné pro ty z vás, kteří hledají smysl života
 • Rozbor osobnosti, tento typ výkladu vám ukáže, jaký jste člověk, jaké máte přednosti a nedostatky, co potřebujete zlepšit
  - Vhodný pro ty z vás, kteří chtějí lépe poznat sami sebe, nebo jiného člověka (partner, rodič, kamarád, kamarádka, šéf v práci...)

Výklady, které nedělám jsou výklady na zdravotní stav člověka.


Výklad na dálku

Po domluvě je možnost, vyložit karty i na dálku. Používám dvě formy výkladu karet na dálku.

 1. Písemná komunikace, kdy vám karty vyložím a výsledek napíšu do vašeho emailu. Tento typ výkladu není závislý na čase ani předem domluveném dnu. Proběhne hned po připsání celé částky za výklad karet na můj účet.
 2. Telefonická komunikace, kdy si v určitý předem domluvený den a čas, zavoláme přes skype. Vyložím vám karty a sdělím výsledek. Tento typ výkladu karet je závislý na předem domluveném dni a hodině a připsání celé částky za výklad karet nejpozději den před domluveným dnem na můj účet.

Pokud nebude částka připsaná na můj účet, nejpozději den před výkladem karet, výklad se ruší.

Číslo účtu, na které můžete posílat peníze za výklad karet: 1184631011/3030


Jak odhadnete cenu výkladu karet na dálku?

Za hodinu výkladu karet je pevně stanovená cena, která je uvedena v ceníku. Některé výklady však mohou být časově náročnější, jiné jsou kratší. Z toho důvodu doporučuji, aby jste mi vždy předem napsali otázky do emailu a já vám odpovím, jak dlouho bude výklad trvat a jakou cenu je potřeba odeslat na účet. Tímto způsobem je to velice spravedlivé pro obě strany.

Email: info@gaiaporadna.cz


Balíček: Minulé životy

pomocí karet odhalíte, v meditaci prožijete a ucítíte