Poradenství pro dospělé: Individuální konzultace, párové konzultace

Každý z nás se někdy ocitne v tísnivé životní situaci, ve které si neumí pomoci, nebo poradit. Ať se snaží sebe víc, pořád jakoby přešlapoval na místě a ne a ne se z něj hnout. Proč to tak je? Na většinu problémů nám chybí patřičný nadhled, který by umožnil se na problém podívat z jiného úhlu pohledu a tím pádem ho vyřešit. Jsou to naše emoce a pocity, která nám v tom brání. Díky našim emocím a pocitům jsme v problému zainteresování tak, že nevidíme možnosti. Nevidíme jiné cesty k řešení a stáváme se vůči svým problémům slepí. Pak druhým dokážeme poradit, ale sobě ne.

Není chyba přiznat si, že odbornou pomoc skutečně potřebujeme. Často se snažíme řešit problémy sami, nebo za pomoci známých či přátel, ale takové řešení mnohdy nebývá příliš efektivní a dlouhodobé. V přiznání si toho, že potřebuju pomoci, je obrovská síla, která člověka žene v před. Žene ho za změnou a vyléčením.

Na každý problém existuje řešení a já vám ho pomohu najít. Pomocí různých metod společně poodhalíme skutečnou podstatu problému. Pochopíte jej, uděláte si sami nad sebou nadhled a tím pádem započnete léčivý proces.

Nabízím vám poradenství v bezpečném a uklidňujícím prostředí domova, které probíhá formou individuální či párové konzultace.

Délka konzultací tvá 60 minut.


INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE:

Je vhodná pro ty z vás, kteří si potřebují udělat nad problémem patřičný nadhled a vyřešit jej.

Problémy k řešení:

  • Osobní rozvoj - malé sebevědomí, sebeláska, špatné nastavení osobních hranic, sexuální problémy, otázky ženství a mužství, problémy v komunikaci, stud, víra v život
  • Partnerské a vztahové problémy - problémy s otěhotněním, před rozchodové a po rozchodové krize
  • Psycho spirituální krize - užití psychedelických látek za nevhodných okolností, ztráta životní struktury a nemožnost ji nahradit něčím jiným, série životních nezdarů
  • Traumatické situace, těžké životní události - smrt, nemoc, ztráta domova, těžké finanční situace, závislosti
  • Deprese, úzkosti, strachy, fóbie

PÁROVÁ KONZULTACE:

Je vhodná pro ty z vás, kteří chtějí na svých problémech pracovat se svým partnerem a stabilizovat rozkolísané partnerské soužití.

Problémy k řešení:

  • Hádky, neshody a konflikty ve vztahu
  • Žárlivost
  • Nevěra