Pohřeb a přednáška na téma Život po životě
14.01.2022 - 11:00-17:00, Hotel S-port Véska


S lítostí vám oznamuji, že zemřela má máma Dana Staňová...

Všechny vás srdečně zvu na poslední rozloučení se, ze zesnulou paní Danou Staňovou, mou mámou, které se bude konat dne: 14.1. 2021.

Součástí pohřbu bude přednáška na téma: Život po životě, anebo co se děje s duší po odchodu.

Zajímá-li vás otázka života a smrti, co se děje po životě s duší, hledáte-li víru a naději, čeho se zachytit a zároveň se chcete naučit vyrovnat s odchodem milovaného, staňte se součástí a přijměte pozvání na pohřeb s přednáškou, kde každý je vítán, ať mou mámu znal, či nikoliv, každý je vítán, protože každý ten pocit zná, když někdo milovaný odejde.

Kvůli vládním nařízením a omezenému počtu lidí na klasickém pohřbu, jsem se rozhodla udělat tuto alternativu, a rozloučit se s mámou přesně způsobem, který by si přála. Neměla ráda žádné kostely, úřady a podobné věci. Byla to žena milující přírodu a klid a přesně tímto způsobem, s přáteli bych chtěla vytvořit krásné rozloučení, kde se podíváme na smrt z nadhledu a trochu jinýma očima.

Pokud vás zaujal pohřeb a chtěli by jste se ho účastnit, prosím o vyjádření a rezervování si místa.

Dále je možnost využít služeb hotelu: přespat, objednat si jídlo, využít wellness. Pokud máte zájem o některé z těchto služeb, nezapomeňte mi to prosím v emailu sdělit, ať můžu nahlásit přibližný počet a ubytování či jídlo vám rezervovat.


Harmonogram

  • 11.00 - 11.30 hod: příjezd hostů
  • 11.30 - 12.30 hod: oběd, posezení, naladění se
  • 13.00 - 14.00 až 14.30 hod: povídání o mámě, přednáška na téma život po životě
  • 15.00 hod: volná zábava, hraní na kytaru, povídání si, sdílení, seznamování...
  • 16.30 - 17.00 hod: vyklizení prostoru a opuštění místa