Meditace s Veronikou

(Meditací nad věcí)

Čakry jsou multidimenzionální, což znamená, že zasahují do všech složek našeho bytí. Ovlivňují složku emoční, myšlenkovou, fyzickou a energetickou. Jsou to brány, skrze které se projevuje naše duše a mluví s námi. Každá čakra je nastavená tak, aby ovlivňovala jiné oblasti našeho života a tím se potom energie v čakrách mění podle toho, co a jakým způsobem zrovna prožíváme. Zda dochází k disharmonii, výkyvům, nebo ke zlepšení záleží na tom, jak se energie v čakře mění a tato změna souvisí s programy a vzorci chování, které máme z dětství.

Žijte podle svých představ

Tato kniha vás provede čtrnácti meditacemi, které vám pomohou zharmonizovat čakry, nebo vyřešit konkrétní problémy, které se dané čakry týkají. Budete schopní skrze meditace změnit programy v příslušné čakře. Není vůbec důležité, zda jste již někdy meditovali, nebo jsou pro vás meditace velkou neznámou. Vizuální meditace jsou živé, pestré, prožitkově emočně podbarvené a často bývají velmi příjemné, uklidňující, uvolňující, s velkým relaxačním dozvukem. 

Vydejte se na cestu do vlastního nitra.
Stačí zavřít oči a uvolnit se....


Video popis knihy: 


Cena knihy včetně 14 meditací: 444 Kč 


Jak objednat knihu: Meditace s Veronikou 

  • Objednat knihu si můžete na emailu: info@gaiaporadna.cz kam připište, zda si knihu vyzvednete osobně, nebo ji chcete zaslat poštou
  • V případě žádosti o zaslání na českou adresu, je poštovné a balné 100 Kč
  • V případě žádosti o zaslání na Slovensko je částka 150 Kč
  • Kniha je odeslána ve chvíli připsání celé částky na účet číslo: 1184631011/3030

Meditace ke stažení (MP3) - pro majitele knihy

Balíček meditací ke stažení pro majitele knihy.
Pro odemčení obsahu sekce s meditacemi, prosím,vyplňte a odešlete formulář.