Meditace zaměřená na porozumění dětem

Meditace: Pohled dítěte

Meditace je zaměřená na porozumění dětem jak již narozeným, tak ještě nenarozeným. Dokáže vás přenést do vašeho dítěte, prožít to, co prožívá, zažít a uvidět to, co vidí a díky tomu pochopit, co můžete v životě změnit, aby se vaše dítě cítilo spokojené, klidné a šťastné.

Někdy se stává, že dítě pláče, není utišitelné, že se něco děje a vy už si nevíte rady. Jelikož je ještě tak maličké, že nedokáže mluvit, nezbývá vám nic jiného, než zkoušet uspokojovat jeho potřeby do té doby, než se prostě trefíte, což může být velmi vyčerpávající. Často bývá příčina emoční, pocitová a tu nemůžete odhalit a změnit, dokud nepochopíte, že se právě o ni jedná. U narozených a malých dětí vám tato meditace umožní děti lépe pochopit a změnit pro ně prostředí tak, aby byli šťastné a klidné. Pomůže vám odhalit, jaká emoční, fyzická či psychická věc je potřeba změnit pro jejich komfortní a pohodový život.

Meditace se dá krásně využít i pro děti ještě nenarozené. Můžete se pomocí meditace na cítit do dítěte, vtělit se do něj a cítit všechno, co cítí a prožívá. Pokud mu lépe porozumíte, zjistíte, jaké má raději jídlo, když jíte, co mu dělá dobře, co mu vadí, co mu je nepříjemné. Zlepší se vám vztah ještě před tím, než se vaše miminko narodí.

Meditace také funguje na přivolání dušičky dítěte, která si vás vybrala jako rodiče. Pokud nemůžete otěhotnět, nebo se o to snažíte, můžete se na cítit do dušičky dítěte, která je pro vás nachystaná. Zjistit co prožívá, proč se ještě neodhodlala sestoupit, proč ještě není připravená a tím pak změnit v životě věci, udělat je tak, aby jste dušičce pomohly se rozhodnout přijít k vám do reality života. 

Meditace se dá využít i pro staré děti, u kterých potřebujeme pochopit jejich úhel pohledu a stanovisko. Máte doma puberťáka, nebo dítě, které si už dávno žije svým životem, nebo konce má svoje děti? Trápí vás někdy to, že mu nerozumíte, nevíte co udělat, jak se s ním více spojit, protože máte pocit, že vaše snahy odmítá? Pak je meditace vhodná i pro vás. Dokáže vás přenést do vašeho dítěte, pochopit jeho úhel pohledu, jeho stanovisko, podíváte se na celou realitu jeho očima, ucítíte jeho pocity a pochopíte jeho myšlenky. Po uvědomění můžete tyto věci využít ve svůj prospěch a změnit ty problematické části tak, aby jste byli šťastní a znovu našli spojení. 

Tuto meditaci můžete využít kdykoliv budete mít pocit, že potřebujete mít více jasno o tom, co se děje s vašim dítětem, když budete potřebovat pochopit, jak se cítí, co prožívá, co si myslí, nebo co ho trápí.

Každá máma a táta se ptá: Je mé dítě spokojené a šťastné, má vše, po čem touží? Dovolte si to pomocí meditace zjistit...


Pro koho je tato meditace vhodná:

  • Pro všechny ty, kteří mají už odrostlé děti žijícím svým vlastním životem a chtějí zlepšit vzájemné vztahy
  • Pro všechny ty, kteří se snaží otěhotnět a chtějí pochopit dušičku jejich vybraného dítěte
  • Pro ty, kteří mají ještě nenarozené děti a chtějí s nimi zlepšit vztah
  • Pro ty, co mají malé děti, které ještě nemluví a jsou často plačtivé
  • Pro všechny ty, kteří si dovolí podívat pravdě do očí
  • Pro ty, co chtějí lépe vnímat své děti, vidět jejich myšlenky, cítit jejich pocity, chápat jejich úhel pohledu, vidět realitu zcela a kompletně jejich způsobem vnímání světa
  • Pro všechny ty, kteří chtějí pochopit více své děti

Co v meditaci uslyšíte:

Meditace vás skrze hudbu dovede mimo vaše tělo a pomůže vám se na cítit a vtělit do vašeho dítěte. Pomocí přenosu do dítěte můžete vidět, co vidí, slyšet co slyší, cítit co cítí a tím si udělat přehled o tom, co potřebuje od vás změnit, aby bylo spokojené, klidně a šťastné. S tímto uvědoměním se potom vracíte zpět do vašeho těla a můžete se pustit do změn.

Meditace je jemně podbarvená hudbou tak, aby nepřehlušovala hlas meditátora. Hudba je složená výhradně pro tuto meditaci, aby všechny prvky do sebe krásně ladily a zapadaly.

Co Vám přinese tato meditace:

Pochopení dítěte, proč je nešťastné, neklidné, proč se chová odmítavě či protestujícně, proč pořád pláče, nebo je smutné, proč vás nechce pustit blíže k tělu, nebo proč ještě do vašeho života nepřišlo.

Meditace vám přinese jedinečný způsob komunikace s vašim dítětem, který je beze slov, založený na skutečném uvědomění, pomocí světa energií a vibrací, která předurčuje absolutně vše. 

Koupě meditace:

Ke každé koupené meditaci obdržíte spolu s ní text, ve kterém jsou podrobně popsané symboly jednotlivé meditace. Co který prvek znamená, jak vám ovlivňuje život, v čem je dobrý či pro váš život obtížný a jak s meditací pracovat tak, aby vám byla co nejvíce k užitku.

Cena meditace: 200 Kč
Délka meditace: 20 minut