Strategie řešení problému...

07.09.2017

Problém je zcela individuálně vnímané "slovo". To co je pro jednoho člověka problém, pro druhého být nemusí. Energetická stopa tohoto slova se u každého jedince liší a to v závislosti jakou konkrétní sílu tomu "problému" člověk dá.
Každý si rozhoduje sám co je pro něj pozitivní, co negativní, co je pro něj ok a co už pro něj ok není a tím pádem je to pro něj "problém". Rozhoduje se tak na základě svých vlastních zkušeností, které si s sebou nese z dětství, jsou to naučené strategie.
V energetickém světě mimo 3 D prostor nemá žádná životní situace vibraci "problému". Všechno se děje z nějakého důvodu, vše se děje a má svoji příčinu, má své řešení...
Každý člověk prochází několika stádiemi při řešení svého "problému". Tyto stádia každý jedinec vnímá jinou silou a intenzitou prožitku. Každé stádium je stejně důležité jako to další, protože všechna stádia jsou na sobě závislá. Nelze učinit druhé bez prvního, třetí bez druhého atd.
První stádium problému je ROZPOZNÁNÍ:
Je potřeba v životě každého jedince prvně vůbec rozpoznat danný problém. Hodně lidí si své problémy neuvědomuje, nepřipouští si je a snaží se využívat všemožných strategií a postupů k potlačení svého problému či trápení. Potlačováním a přehlížením svých problémů vznikají v emočním těle na emoční rovině "kostlivci" kteří se zaháčkují a nepustí dokud člověk nepochopí jejich obsah a poslání.
Takže se může klidně stát, že pokud člověk nerozpozná svůj skutečný problém, nemusí se ho nikdy zbavit i když se může snažit jak jen je to v jeho silách, proto základem je rozpoznat....
Druhé stádium problému je PŘIZNÁNÍ:
Pokud člověk rozpozná, že má problém musí se s ním smířit a přiznat si ho. Přiznat si ho na emoční rovině, přiznat si ho a stotožnit se s ním. Pouze plným uvědoměním tohoto stádia může dojít k následnému léčení a rozpuštění v energetickém těle, kdy se již stejný problém nikdy nevyskytne.
Pokud člověk správně neprojde prvním stádiem a svůj problém nerozpozná a rovnou skočí do druhého stádia, budou mu ucházet souvislosti a detaily potřebné k dalšímu léčení. V takovém případě opět nemá šanci se problému zbavit, jen a pouze ho oddaluje a problém narůstá a sílí jeho projev na fyzické rovině.
Třetí stádium problému je NAPLÁNOVÁNÍ ŘEŠENÍ:
V tomto stádiu už člověk plně chápe jaký problém má a proč se mu v životě děje. Může si vesele plánovat malé krůčky k odstranění problému.
Je však potřeba být k sobě zcela upřímní a zeptat se sami sebe, zda máte na to, problém vyřešit sami, nebo zda potřebujete odbornou pomoc. Ať už se rozhodnete problém řešit sami či s pomocí někoho jiného, jste již energeticky velice blízko ke svému vyššímu já a k odstranění příslušných potíží ve fyzické rovině a k odháčkování na rovině emoční.
Do cesty Vám začnou přicházet možnosti řešení, vibračně si přitáhnete přesně to, co vám v danou chvíli pomůže, dostanete možnost vidět věci zcela jinak. Každý má možnosti samoléčení k dispozici, jenom někteří k ní ztratily cestu....
Pokud z nějakého důvodu zjistíte, že si s problémem sami neporadíte, vyhledejte odbornou pomoc. V této fázi jste udělali obrovský kus práce na který můžete být hrdí a někdo jiný vám může nabídnout nové možnosti řešení, či potřebný nadhled který vám v situaci může scházet a který nemusíte vidět. Pokud člověk nemá nadhled sám si se situací neporadí. Ten někdo by vás měl vést tak, aby vám pomohl najít opět vašeho vnitřního léčitele, který vše umí, který je ten nejdůležitější článek v celém vývoji lidstva.
Čtvrté stádium problému je ŘEŠENÍ A UZDRAVOVÁNÍ:
V tomto samotném stádiu máte již naplánovanou cestu a provádíte malé krůčky k odstranění problému. Energeticky se ješě více srovnáváte s vašim vyšším já, propast která byla mezi vámi k vůli dannému problému pomalu mizí a jdete do souladu se sebou sama. Cítíte velkou úlevu a zlepšení, vše se v životě začíná měnit.
Čím více malých krůčků děláte tím více se dostáváte do energetické rovnováhy a emočně fyzické pohody. V emočním těle již vibrace problému není zaháčkovaná a vy se cítíte svobodní...