Spánek a snění

07.09.2017

Spánek a snění...
Spánek je spouštěčem vibračního stavu odevzdání a naplnění. To s čím večer usínáte, vám následně do života přichází v podobě zrcadlení. Princip je srovnatelný s vysíláním přání v bdělém stavu.
Je důležité usínat s čistou myslí. Nepřemýšlet nad tím, co musíte, musely jste, nebo s otázkou typu proč já.
Pokud vás před spaním zaměstnávají přesně takové myšlenky, často se to promítá v nespavost. Nemůžete usnout, nebo se v noci probouzíte.
Vaše Já totiž zažívá vibraci trápení, což pro něj není přirozený stav. Přirozeným stavem pro vás je expanze. Proto vám chce umožnit co možná nejrychlejší vyřešení problému. Chce vám dopřát léčení právě tím, že vás nepustí do změněného stavu vědomí - do spánku.
Tomu se říká paradox, protože přesně to, co člověk chce (čili usnout k vůli odpočinku), mu není jeho vyšším já umožněno právě pro jeho dobro.
Spánek sám o sobě je velice specifický stav. Můžete mít během snění různé vize, zažívat minulé životy, či mít sny o budoucnosti, které se i často plní. Pokud by jste zažívali plnohodnotný stav spánku i přes vaše trápení, nemuselo by to pro vás být bezpečné a pak přichází ochrana v podobě nespavosti.
Pokud máte problémy se spánkem, zkuste následující:
Alespoň dvě hodiny předem dělat věci co vás uklidní (koupel, tvůrčí činnost, čtení knihy...)
Jak si lehnete, zhodnoťte svůj den pozitivní cestou. Zkuste najít věci, za které by jste se v ten den pochválily a co se vám povedly, přemýšlejte nad nimi a vybavte si je.
Pozitivním zhodnocením dne změníte vaši vibraci a lépe se vám bude přecházet do změněného stavu odevzdání a naplnění.
To s čím večer usínáte, s tím se i ráno probouzíte.
Pokud si umožníte večer prožít pozitivní zhodnocení sebe sama, tak se i s tímto pocitem ráno vzbudíte.