Kniha - set "Už se nechci bát"

Vytváříte ve své mysli katastrofické scénáře, které vám negativně ovládají život? - Máte strach ze smrti? - Nemůžete se odhodlat usednut za volant? - Ztěžuje váš život fobie z pavouků? - Bojíte se opustit nefunkční vztah? - Nesnášíte výšky? - Vyvolává ve vás stres pouhá představa, že nebudete mít peníze?

Strachy jsou součástí našeho života. Hýbou jím víc, než bychom možná někdy chtěli a hrají s námi hodně vysokou hru. Brzdí nás a brání nám v poznání sebe sama. Nezáleží, čeho se bojíte. Jakýkoli strach, ať už je menší, či větší, je velice nepříjemný. Strachů se těžko zbavuje a mnohdy se jim raději zcela podřídíme.

Pojďme to už konečně změnit. Kniha Už se nechci bát vám za začátek čtivou formou vysvětlí, jak vzniká strach, kde hledat jeho kořen a jakým způsobem strach vlastně funguje. Možná vás překvapí, jak je strach nebezpečný a jak svým strachem ovlivňujete sebe i své okolí.

V knize naleznete originální techniky, které již pomohly bezpočtu lidí sužovaných strachem v individuálních terapií. Za pomoci pracovního deníku, terapeutických karet či meditací si projdete procesy, díky kterým odhalíte své strachy a naučíte se s nimi pracovat. Zjistíte, čeho se vlastně bojíte a postupně své strachy zpracujete a odbouráte.

Jste připraveni zbavit se negativních vzorců a začít žít život, o kterém jste dosud jen snili?


Video popis


Co set obsahuje ?

 • kniha
 • pracovní deník
 • 1x 21 terapeutických karet pro ženy
 • 1x 21 terapeutických karet pro muže
 • 1x karta pro práci s dětskými strachy
 • 2x meditace

Cena setu: 590 Kč


Kniha

Obsahuje celkem 21 procesů, ve kterém je krok za krokem podrobně popsáno co dělat a jak se svými strachy pracovat, aby jste došli k vytouženému cíli a svůj strach, který vás svazuje, proměnili ve svobodu a volnost.

Všechny procesy na sebe vzájemně navazují a jsou vytvořeny tak, aby se propojili do uceleného léčebného celku.  

Karty

Ke knize náleží 21 terapeutických karet, určených zvlášť pro muže a pro ženy. Součástí setu je i karta pro práci se strachy dětskými. Karty vás lépe vtáhnou do celého léčení a pomohou vám se více otevřít a celý proces pochopit. 

Pracovní deník

Terapeutický sešit s předtištěnými úkoly, do kterého si zapisujete zjištěné údaje. Vše tak máte pěkně pohromadě a práce s vašimi strachy může započít. 

Meditace

K celému setu neodmyslitelně patří i meditace, které jsou hlavním principem dvou procesů. Tyto meditace zvládne každý z vás, i ten, kdo nikdy nemeditovat. Návod, jak získat meditace, naleznete v knize. Stačí vypsat jednoduchý formulář, který je uvedený níže a zadat heslo z knihy.


Jak objednat knihu - set: Už se nechci bát

 • Cena setu: 590Kč
 • Tento set si můžete objednat emailem: info@gaiaporadna.cz
 • Vyzvednutí buď osobní, nebo poštou.
 • V případě odeslání poštou v rámci ČR bude k celkové ceně připočteno poštovné a balné ve výši 150 Kč. 
 • V případě odeslání poštou do SR bude k celkové ceně připočteno poštovné a balné ve výši 290 Kč. 
 • Set bude odeslán ve chvíli, kdy se na účet číslo: 1184631011/3030 připíše celá částka. 

Meditace ke stažení (MP3) - pro majitele knihy

Meditace je ke stažení pro majitele knihy. Pro odemčení sekce s meditací vyplňte a odešlete formulář