Kniha "Už se nechci bát"

  • Máte strach udělat důležitá rozhodnutí?
  • Máte strach požádat o zvýšení platu, povýšení či přeložení?
  • Máte strach odejít z neuspokojivého vztahu?
  • Máte strach čelit nové budoucnosti?

Ať už máte obavy z čehokoliv, tato kniha vám pomůže jim plně porozumět a vypořádat se s nimi jednou provždy. V knize naleznete techniky, způsoby, které již pomohly bezpočtu lidem. Naučíte se svůj vnitřní strach ovládnout a posunout se ku předu. V této knize je psané s velkým porozuměním a mnohaletými zkušenostmi přesně to, co potřebujete. Zjistíte, čeho a proč se bojíte, jak proměnit strach v něco smysluplného a krásného, naučíte se vzít život do svých rukou. Naučíte se zbavit negativních myšlenek a prožít šťastný a smysluplný, naplňující život. Naučíte se jak proměnit svůj strach a nerozhodnost v sílu, akci a lásku.

Jak kniha - set vypadá?

Kniha - manuál

obsahuje celkem 37 jednotlivých kapitol. Každá kapitola je jeden terapeutický proces, ve kterém je krok za krokem přesně popsán postup co dělat, aby si člověk úspěšně řešil a pomalu odstraňoval svůj strach pomocí této knihy.

Každý z těchto procesů má samostatný, velice léčebný charakter. V každém se můžete dozvědět něco více o svém strachu, cenné informace a užitečné rady. Jít hlouběji do jádra strachu, díky čemuž mu více porozumíte a budete schopni se krok za krokem tohoto strachu zbavit. Proměňovat ho a přetvářet natolik, že vám již v životě nebude nikdy překážkou. Všechny procesy na sebe vzájemně navazují. Jsou vytvořeny tak, aby se propojili do uceleného léčebného systému, který pomůže odstranit potřebné obavy.

Kniha je napsaná velice osobitým způsobem, což pomáhá tomu, aby si každý mohl řešit svůj konkrétní strach a pracovat s ním po dobu celé knihy. Jsou v ní uvedeny i praktické příklady ze života, které čtenáři umožní se lépe s knihou ztotožnit.   

Karty

Ke knize náleží 37 obrázkových terapeutických karet, určených zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy. Díky kartám se tak lépe nacítíte a pochopíte principy léčení vašeho strachu spolu s terapeutickými procesy v knize.

Karty pro ženy, kreslila žena. Díky tomu se zachytila krásně ženská energie a myšlení žen v kartách. Karty pro muže kreslil muž, který zase zachytil krásnou mužskou energii a myšlení. Přeci jen muži i ženy přemýšlí a řeší strachy odlišným způsobem, lépe se tak vcítí do svých obrázků, se kterými se jim bude lépe pracovat. .  

Pracovní deník

je sešit, do kterého si zapisujete jednotlivé vypracované úkoly. Konkrétně věci, na které díky jednotlivým procesům přijde. Na konci pak z tohoto pracovního deníku vznikne malá soukromá brožurka o vlastním strachu, se všemi potřebnými údaji o něm. Vše bude pěkně pohromadě sepsané a kdykoliv k dispozici. 

Pokud se k vám dostane netištěné vydání, doporučuji si pracovní deník vytisknout!!!